شرکت مهرآفرینان هدف سپاهان

معرفی شرکت تولیدی مهر آفرینان سپاهان

شركت تولیدی مهر آفرینان هدف سپاهان يك شركت دانـش بنيـان در زمينـه تولید قطعات صنعتی از جمله قطعات خاص و پیچیده صنعت نساجی می باشد. این شرکت با دارا بودن کادر مهندسی و با انجـام پروژهـاي مختلف صنعتي به صورت EPC دارای توان فنی و مهندسی بالایی در زمینه مهندسی معکوس و تولید قطعات صنایع و نیز کارهای پروژه ای است.

تاریخچه شرکت

در سال 1365 و با آغاز رشد صنعتی ایران هسته اولیه شرکت مهرآفرینان هدف سپاهان توسط جناب آقای حسین محمدی در منتطقه صنعتی امیرکبیر اصفهان شکل گرفت. ایشان با سعی و کوشش خود اقدام به مهندسی معکوس قطعات وارداتی صنایع نساجی نمودند و توانستند با تولید با کیفیت آنها و فروش به صنایع مذکور وارد صنعت تولید قطعه شوند. با افزایش نیاز بازار و نیز اقبال عمومی صنایع از قطعات ساخته شده توسط مجموعه ایشان تحت عنوان کارگاه صنعتی هدف، ضرورت گسترش تجهیزات و نیز فضای کاری امری اجتناب ناپذیر بود در همین راستا ایشان در سال 1393 با تاسیس شرکت مهرآفرینان هدف سپاهان گامی استوار در زمینه توسعه کسب و کار خود و خدمت رسانی به صنعت کشور برداشته و با این هدف اقدام به سرمایه گذاری بزرگی در جهت ایجاد فضای کارگاهی مناسب جهت تولید قطعات خود در شهرک فناوری اصفهان نمودند.

هم اکنون این شرکت با دارا بودن کادر فنی و مهندسی با توان بالا و نیز دارا بودن دستگاه ها و ماشین آلات CNC قادر به تولید انواع قطعات ماشین آلات صنعتی و صنایع پیچیده و نظامی می باشد. همچنین این شرکت قادر به انجام انواع خدمات مهندسـي از قبيل مطالعات امكان سنجي، طراحي پايه و تفضيلي، نظارت بر طراحي و ساخت پـروژههـاي صـنعتي درزمينه هاي نفت و گاز، فولاد و خودرو و معدن، تجهيزات دريـايي و انـرژي و مهندسـي عمـومي بوده و در اين راستا همواره تلاش نموده است با بهره گيري از متخصصين و كارشناسان مجرب و ارتبـاط تنگاتنگ با صنايع و مراكز علمي و تحقيقاتي منشاً خدمات مفيد و موثري به كليه صنايع كشور باشد.

M.H.S
شرکت تولیدی مهر آفرینان سپاهان

شرکت مهر آفرینان هدف سپاهان علاوه بر اجرای پروژه­های گوناگون در بخشهای مختلف صنعتی به تکمیل و آموزش کادر فنی خود با توجه به تخصصهای مورد نیاز پرداخته است. این شرکت هم اکنون با بهره­گیری از فضای کاری مناسب، دستگاه های پیشرفته تولید و نیز متخصصین و مهندسین مجرب و ارتباط بسیار نزدیک با مراکز علمی و تحقیقاتی و اساتید دانشگاههای معتبر کشور از پشتوانه علمی و فنی بسیار مفیدی در زمینه طراحی و تولید قطعات صنعتی، اتوماسیون صنعتی، طراحی ماشین آلات صنعتی، تجهیزات هوادریا برخوردار است و آماده ارائه خدمات در موارد ذیل می­باشد:

  • طراحی و تولید قطعات صنایع مختلف
  • مهندسی معکوس و تولید قطعات وارداتی مورد نیاز کشور
  • تولید قطعات مختلف صنعت نساجی و ماشین آلات مربوطه
  • مهندسی و مشاوره تولید و طراحی قطعات و ماشین آلات
  • تحقیقات، طراحی و انجام پروژها به صورت EPC
  • اجرای پروژهای اتوماسیون

شرکت تولیدی مهر آفرینان هدف سپاهان

طراحی و تولید قطعات صنعت نساجی و ماشین آلات مربوطه

پیج اینستاگرامی شرکت