پیکانول

معرفی محصولات و دستگاه های بافندگی شرکت پیکانول

شرکت پیکانول به عنوان یکی از بزرگترین و مطرح ترین تولید کنندگان ماشین آلات صنعت نساجی در دنیا می باشد. این شرکت با تولید انواع ماشین آلات ریسندگی و بافندگی توانسته در این صنعت به عنوان یک شرکت پیشرو در دنیا شناخته شده باشد.

 این شرکت دستگاه های بافندگی را به کارخانجات نساجی در سراسر جهان عرضه می کند، و همچنین خدماتی همچون نصب ، راه اندازی و عکسبرداری ، خدمات پس از فروش (قطعات یدکی ، لوازم جانبی) و آموزش را ارائه می دهد. امروزه حدود 2600 کارخانه بافندگی در سراسر جهان از ماشین آلات پیکانول استفاده می کنند که در کل بیش از 175،000 دستگاه بافندگی است. پیکانول از سال 1936 به عنوان توسعه دهنده و تولید کننده ماشینهای بافندگی نقش پیشگام بازی کرده است.

از زمان شروع کار این شرکت، پیکانول به وظیفه اصلی خود متعهد بوده است که توسعه و مونتاژ دستگاه های بافندگی با فن آوری بالا و پیشرفته است.

تجربه ای که پس از تولید بیش از 360،000 دستگاه جمع آوری کرده است ، بهترین اطمینان را به مشتریان ما می دهد که هنگام انتخاب آنها، پیکانول را از جمله بهترین ماشین آلات بافندگی بشناسند.

این شرکت در کنار دفتر مرکزی Ypres (بلژیک) ، امکانات تولیدی و نمایندگانی در آسیا و اروپا دارید که با شبکه خدمات و فروش جهانی آن در ارتباط است. تمامی نمایندگان در Picanol متعهد به ارائه خدمات به مشتریان برجسته هستند، سطح استثنایی از کیفیتی که پیکانول به آن مشهور است، ارزش بالایی دارد و تحویل سریع برای رفع نیازهای مشتریان را برآورده کرده است.

در ادامه کاتالوگ محصولات این شرکت ارائه شده است.

معرفی محصولات و دستگاه های بافندگی شرکت پیکانول

دانلود کاتالوگ

شرکت تولیدی مهر آفرینان هدف سپاهان

طراحی و تولید قطعات صنعت نساجی و ماشین آلات مربوطه

پیج اینستاگرامی شرکت